KONST / Litografier / Färglitografi 11071259

nr 1107 1259

René Guilleminot

(1900-1975)

Färglitografi, René Guilleminot (1900-1975), osignerade, ca 100 st

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 maj 2017
kl 19:46:17

8/5 12:12:15 1      Vinnande bud